Opal Tinker
My name is Opal Tinker but everybody calls me Opal. I'm from Sweden. I'm studying at the high school (final year) and I play the Mandolin for 3 years. Usually I choose songs from my famous films ;). I have two sister. I like Figure skating, watching movies and Auto audiophilia.
Избранные темы форума
Этот пользователь не добавлял темы в избранное.
