Ingeborg Highsmith
My name is Ingeborg Highsmith but everybody calls me Ingeborg. I'm from Germany. I'm studying at the university (3rd year) and I play the Dobro for 8 years. Usually I choose songs from the famous films :). I have two sister. I like Driving, watching movies and Sailing.
Созданные ответы форума
Пользователь не ответил ни на одну тему.
